Триває районний фестиваль патріотичної пісні «Зродились ми великої години»

Триває районний фестиваль патріотичної пісні «Зродились ми великої години»

У неділю, 29 вересня, на базі Народного дому с.Куткір відбувся кущовий фестиваль патріотичної пісні “Зродились ми великої години”, присвячений 90-річчю створення Організації Українських націоналістів (ОУН).

Кращі аматорські колективи та окремі виконавці Народних домів Куткора, Острова, Безбродів, Кудирявців, Новосілок, Балучина, Русилова, Красного, Утішкова дарували своє мистецтво численним глядачам, які зібралися у нещодавно реконструйованому народному домі та супроводжували кожен виступ артистів щирими оплесками.
Привітав учасників художньої самодіяльності та вручив подяки керівникам народних домів “за вагомий внесок у справу патріотичного виховання та популяризацію української національної пісенної спадщини” перший заступник голови РДА Олег Ільків.
Нагадаємо, що кущові фестивалі до 90-річчя ОУН уже відбулися у Ріпнові та Заводському. На черзі села Вербляни та Богданівка.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top