Троє надбужанських легкоатлетів стали переможцями Кубку України

Троє надбужанських легкоатлетів стали переможцями Кубку України

11 лютого у Києві відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні, участь у якому взяли 310 спортсменів з усієї України. Представники Львівщини на змаганнях вибороли низку призових місць. Про це  повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

1-ше місце і звання чемпіонів України вибороли бущани Ростикус Роман, показавши час 5:31.10 хв. на дистанції 2000 м з/п, та Демянюк (Мочульська) Орися, яка з часом 2:10.0 хв. краще за всіх подолала дистанцію довжиною 800 м. 2-ге місце з часом 8:58.44 хв. на дистанції 3000 м. виборов Чапля Назарій. 3-тє місце посів ще один наш земляк Коляда Костянтин, який показав час 5:46.91 на дистанції 2000 м з/п.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top