Це варто почути… ДІЛЯ презентує аудіоказки «Небесна сотня»…

Це варто почути…

 

ДІЛЯ презентує аудіоказки «Небесна сотня»…

18 лютого 2014 року на Майдані в Києві відбулася одна з найбільш трагічних подій в історії незалежності України, пролунали перші постріли в активістів Революції Гідності. Минуло вже 5 років і про цю історію неможливо забути. Саме ці спогади підштовхнули музиканта та композитора Ділю до розповіді цієї сумної сторінки нашої історії зовсім у новому форматі – аудіоказки «Небесна сотня».
 
З перших слів ви розумієте про що й про кого йде мова. Все це буде здаватися легендою, аби ж не було справжнісінькою реальністю та не відбувалось декілька років назад. Таким незвичним методом, казками на ніч, можна розказувати маленьким дітям правду сьогодення, яку вони повинні знати змалку. Душевність та правда присутня у кожному слові, що визиває вихор емоцій, сльози підступають до очей. Революція Гідності

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top