Церковні громади, юні красняни та районна влада на спільному віче вшанували пам’ять Головнокомандувача УПА Василя Кука

Церковні громади, юні красняни та районна влада на спільному віче вшанували пам’ять Головнокомандувача УПА Василя Кука

Сьогодні, 14 січня, у смт Красне відзначили 107-у річницю від дня народження відомого краснянича, людини-легенди, останнього головнокомандувача УПА Василя Степановича Кука.

Щороку вдячні нащадки приходять у ці січневі дні до його могили, що в центрі Красного, аби вклонитися світлій пам’яті генерал-хорунжого, який все своє свідоме життя віддав служінню народові та боротьбі за самостійну Українську державу.
Участь в урочистостях взяли: голова Буської райдержадміністрації Олег Коваль, голова Красненської селищної ради Микола Чучман, заступник голови Буської районної ради Роман Фурда, пластуни Станиці Красне НСОУ, ветерани РО Братства ОУН-УПА на чолі з головою організації Мар’яном Длугошем, громадськість селища та району.
Розпочалося віче спільною молитвою, яку очолили настоятелі місцевих храмів о.Степан Жукровський і о.Юрій Толочний, покладанням квітів, запаленням лампадок до могили головнокомандувача та до Меморіалу борцям за волю України.
З промовами звернулися до учасників віча: голова Красненської селищної ради Микола Чучман, голова РДА Олег Коваль, заступник голови районної ради Роман Фурда.
А на завершення заходу церковний хор виконав разом з усіма присутніми Гімн України та низку різдвяних колядок.

 

 

 

 

 

https://busk-rda.gov.ua/

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top