Цифри, що вражають. Буський район отримає більше 14-ти мільйонів гривень на ремонт приміщень закладів освіти, культури та медицини

Цифри, що вражають. Буський район отримає більше 14-ти мільйонів гривень на ремонт приміщень закладів освіти, культури та медицини

Будь-які підсумки професійні аудитори проводять наприкінці бюджетного року, а добрі господарі – восени, але мовчати про прихід у наш район мільйонів гривень саме тепер –  це, щонайменше, не справедливо.

Розпочнемо з того, що початок 2017 року для району був не простим. У обласному Конкурсі мікропроектів із 27 поданих заявок перемогли лише 4! Після такого несправедливого “провалу”, Буська райрада надіслала гнівне звернення до Львівської обласної ради, у якому наголосила на непрорзорості та вибірковості при обранні переможців Конкурсу мікропроектів 2017, тоді додали ще два, у підсумку – 6. Можливо, саме ця неприємність і максимально мобілізувала наших чиноників, депутатів, політиків – усіх хто мав можливість вибороти для району такі потрібні кошти. І справді, надпозитивні результати маємо вже сьогодні.

Кошти Державного фонду регіонального розвитку, виділені для Буського району – 9 млн 267 тис.

Нещодавно стали відомі результати розподілу коштів із Державного фонду регіонального розвитку. Буський район у 2017-2018 роках отримає рекордну за остані 5-10 років суму – 9 млн 267 тис. гривень на 4 об’єкти. Подаємо перелік об’єктів та передбачені суми на їх реконструкцію.

1. Реконструкція Народного дому із заміною несучих конструкцій даху у с. Ріпнів – 2 млн 414тис. грн;

2.  Реконструкція нежитлової будівлі під амбулаторію сімейної медицини в с.Ожидів – 1 млн 140тис.грн;

3. Реконструкція Красненської міської лікарні в смт.Красне – 4 млн 568тис.грн.

4. Реконструкція західного корпусу та проведення енергозберігаючих заходів Буської ЗОШ №2 -1 млн 143тис.

Окрім цього, на вище зазначений навчальний заклад у 2017 надійде ще й субвенція із державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку у розмірі 1 млн 800 тис. Максимально посприяли у виділенні цієї суми народний депутат Михайло Бондар (подання на 1млн 500тис) та депутати від Радикальної Партії(подання на 300тис.).

Конкурс мікропроектів 2017.

1.Капітальний ремонт системи водовідведення з даху Буської гімназії ім.Євгена Петрушевича – 298тис.183, область – 124тис 240;

2. Капітальний ремонт (заміна віконних блоків) Кутівської ЗОШ – 261тис. 439, область -122тис 739;

3. Капітальний ремонт Олеської ЗОШ – 399тис. 051, область – 185тис 051;

4. Реконструкція фельдшерсько-акушерського пункту у с.Боложинів – 104тис 776; область – 52тис;

5. Капітальний ремонт (заміна віконних та дверних блоків) Буської ДЮСШ – 249тис 814; область – 109тис 814;

6. Капітальний ремонт Петричівської ЗОШ І- ІІ ст. в с.Петричі – 397тис 725. область – 173тис 725.

Субвенція з обласного бюджету по програмі соціально-економічного розвитку

1. Реконструкція  Народного дому з заміною несучих конструкцій  даху з пристосуванням об’єму горища під гуртки у с.Вербляни – 1млн 200тис.

2. Реконструкція фельдшерсько – акушерського пункту під амбулаторію сімейної медицини по вул.Центральна 216а в с. Андріївка – 300тис.

3. Капітальний ремонт (заміна віконних та  дверних блоків) Ожидівської ЗОШ – 393тис.

4. Реконструкція даху ДНЗ “Сонечко” с.Заводське – 390тис.

5. Капітальний ремонт спортивного залу Красненської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 в смт.Красне – 200тис.

6. Реконструкція незавершеного будівництва Народного дому під дитячу дошкільну установу”Малюк”в смт.Красне – 700тис.

Щоб дізнатися, як  вдалося залучити такі фінансові потоки у район , ми спілкувалися з головою Буської райради Богданом Гловою та головою РДА Петром Морозом.  Відповідь була одна, що лише працюючи спільно у тандемі та взаєморозумінні вдалося використати усі можливі ресурси та засоби для досягнення єдиної цілі –  інвестиційного розвитку району.

Частина зазначених коштів вже сьогодні надійшла на рахунки Буського району. Сподіваємось, що така тенденція зберігатиметься і надалі. Нажаль, маємо гіркий досвід минулих років, коли кошти надходили наприкінці року і освоїти їх було не можливо. У підсумку зазначимо, що роботи чимало і терміни стислі, але змарнувати такі значні кошти і невикористати їх було б моральним злочином! Тому бажаємо усім підрядникам успішної праці, а про перебіг наймасштабніших ремонтних робіт  розповідатимемо на сторінках Буського Радіо.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top