Цієї ночі невідомі злочинці проникли в приміщення поліклінічного відділення Буської ЦРЛ

Цієї ночі невідомі злочинці проникли в приміщення поліклінічного відділення Буської ЦРЛ

Про це повідомили у Буському відділенні поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції

У ніч на 28 лютого, невідомі особи шлях взлому металопластикового вікна у підвальному приміщенні КНП “Буської ЦРЛ” проникли у приміщення поліклінічного відділення зазначеного медичного закладу. Зокрема, злочинці виламали замки у орендованих приміщеннях: приватного  аптечного пункту ФОП Почапська на першому поверсі  та приватного кабінету стоматолога О. Ільченка на третьому поверсі будівлі.

Викрадено матеріальні цінності з аптечного пункту, сума збитків встановлюється. На місці події працювала слідчо-оперативна група Буського відділення поліції. На сьогодні тривають слідчі дії та усі необхідні оперативно-розшукові заходи, зазначили у Буському відділенні поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції.

А ми нагадаємо, що 2 роки тому у Буській ЦРЛ невідомі злочинці підірвали банкомат. Ще тоді обговорювалося питання мотжажу системи відеоспостереження, але далі розмов справа так і не дійшла…

У Буській ЦРЛ зазначають, що ще до цього прикрого випадку, навесні було заплановано таки встановити відеоспостереження.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top