Цієї ночі у Буському, Кам’янка-Бузькому та частині Золочівського районів випав осад з невідомої речовини брудно-жовтого кольору…

Цієї ночі у Буському, Кам’янко-Бузькому та частині Золочівського районів випав осад з невідомої речовини брудно-жовтого кольору. Цей осад-пил особливо добре видно на автівках, які люди залишили ночувати під відкритим небом!

Попередня оцінка – речовина нейтральна, не хімічного походження, можливо грунтово-глинястого складу та небезпеки для здоров’я людей не несе!!!Без назви-1

До Редакції Буського радіо зателефонували небайдужі жителі Надбужжя і повідомили, що сьогодні вранці на своїх автомобілях, яких залишили на ніч надворі виявили дивний осад із невідомої речовини брудно-жовтого кольору. Також наші колеги із сусідніх Золочівського та Кам’янка-Бузького районів повідомили, що і у них зафіксовано подібні факти.

Попередню оцінку невідомої речовини провели у  Буському районному лабораторному відділенні СЕС , детальніше у ексклюзивному інтерв’ю для Буськго Радіо розповідає завідувач DSCN7176лабораторії Анатолій Грабар:

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top