Цієї ночі у центрі Буська вщент згоріли два торгівельні заклади

Цієї ночі у центрі Буська вщент згоріли два торгівельні заклади

Пошкоджено ще два сусідні приміщення…

Повідомлення про пожежу по вулиці Майдан Незалежності 1, надійшло до районних надзвичайників 8 травня о 1:30, у ніч з суботи на неділю. Пожежа виникла у металевій одноповерховій будівлі, критій шифером, розміром 10*15м – приміщення кафе-бару “Кіш”. Із приміщення відпочинкового закладу вогонь перекинувся на щільноприбудовані сусідні торгівельні магазини: “Свіже м’ясо”, “Одяг” та магазин “Будматеріалів”, останній пожежа знищила повністю, інші частково пошкоджені.

Ліквідовували пожежу районні надзвичайнки ДПРЧ-14 м.Буськ (2 – автоцистерни із особовим складом 8 чоловік), також на допомагу їм прибув екіпаж Глинянських пожежників.

Детальніше про ліквідацію пожежі розповідає заступник начальник 14-ДПРЧ міста Буська Роман Іваськів

Наслідки пожежі… (світлини Буського радіо, відео від нашого дописувача у мережі Facebook Vanya Klymus‎ )

DSCN8049DSCN8047

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top