Цього місяця розпочнуться роботи з реставрації церкви святої Параскеви в Буську

Незабаром розпочнуть роботи з реставрації церкви святої Параскеви в Буськуbusk0

27 листопада відбулася виїзна робоча нарада щодо проведення ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки національного значення церкви св. Параскеви у місті Буську. Участь у такій зустрічі взяли: начальник відділу охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської облдержадміністрації Андрій Левик, архітектор, розробник проектно-кошторисної документації Сергій Піньковський, перший заступник голови Буської РДА Олег Ільків, заступник голови районної ради Михайло Гаєвський, керівник відділу культури та туризму райдержадміністрації Людмила Ціхоцька, представник Благодійного фонду «Порятунку церкви св. Параскеви»,  Андрій Кузьма, представники громадськості та підрядної організації, яка проводитиме роботи з реставрації.
Андрій Левик поінформував присутніх про те, що на сьогодні вже завершено перерахунок проектно-кошторисної документації на дійсні ціни та завершується оформлення необхідної для початку виконання робіт документації.
Під час зустрічі було визначено дату початку протиаварійних робіт – перша половина грудня 2015 року та обговорено основні етапи проведення робіт, визначено окремих відповідальних, тощо.c4ee9dd86f58

Нагадаємо, що Львівська обласна рада нещодавно виділила півмільйона гривень для початку реставраційних робіт, але ці кошти потрібно використати до 1 січня цього року. Також є невелика сума й на рахунку Благодійного фонду «Порятунку церкви св. Параскеви» та заплановано закласти певні кошти у міський і районний бюджети.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top