Цього року у місті Буську відремонтують дороги на суму більше 8-ми мільйонів гривень

Цього року у місті Буську відремонтують дороги на суму більше 8-ми мільйонів гривень

У місті Буську стартував ремонт доріг. Центральні дороги у місті, які ще були у досить хорошому стані, вже підлатали струменевим методом, який застосовують третій рік поспіль і результатами задоволені.

“На днях розпочали капітальний ремонт вулиці Шкільної, частину асфальтного покриття уже уклали. Наступними вулицями, на яких проведемо капремонт будуть: вул. Лесі Українки, Бічна Шевченка. Цього року на капітальний ремонт доріг та тротуарів  у міському бюджеті передбачені 5 млн 343 тис.грн”, – розповів Буському радіо міський голова Ростислав Сліпець.

На поточний ремонт вулиць цьогоріч у бюджеті передбачені 2 млн 410 тис.грн. Крім цього, за обласні кошти у сумі 1 млн проведуть ремонт вул.Над Бугом, вул Воляни, вул.Технічної та вул Свенціцького.

Паралельно до ремонту міських доріг, тривають роботи із брукування тротуарів. Цього року продовжили брукування по вулиці Львівській та Січових Стрільців, ще одна вулицю – Алею до знань, вже завершили.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top