Цьогоріч бюджетні кошти інвестують у понад 1200 об’єктів області. У Буському районі це – 26 об’єктів

Цьогоріч бюджетні кошти інвестують у понад 1200 об’єктів області. У Буському районі це – 26 об’єктів

Станом на кінець червня, у Львівській області передбачені кошти на реалізацію робіт на понад 1200 об’єктах на загальну суму майже 700 млн гривень.

Це такі бюджетні джерела, як:  державний фонд регіонального розвитку, субвенція з державного бюджету на розвиток окремих територій, мікропроекти, кошти обласних програм, місцевих бюджетів та інші.

Департаментом економічної політики облдержадміністрації узагальнено та позначено на карті всі ремонтні роботи, які запланували виконати в області з визначенням обсягів коштів, що виділяються, замовником та підрядником будівництва, у випадку якщо він є визначений.

Карту будівельних робіт на 2017 рік можна переглянути тут.

Для Буського району цього року загалом передбачено близько 20-ти мільйонів гривень на 26 об’єктів.  Інформацію щодо запланованих ремонтних робіт можна переглянути за посиланням: Буський район.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top