Цьогоріч на Львівщині оздоровлять майже 3 тисячі дітей пільгових категорій

Цьогоріч на Львівщині оздоровлять майже 3 тисячі дітей пільгових категорій

Цьогоріч в області планують оздоровити майже 3 тисячі дітей пільгових категорій. Зокрема на заходи з оздоровлення та відпочинку дітей в обласному бюджеті передбачили 10 128 тис грн, що на 513 тис грн більше аніж торік. Про це йшлося 4 квітня, в межах громадського обговорення щодо закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року.

Відтак закуплять путівки до закладів розташованих на території Львівської області, а також закладів, які знаходяться на узбережжі Чорного моря. Закуповуватимуться путівки на оздоровлення терміном на 21 день, на відпочинок – 14 днів.

Як розповіли у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА путівки надаватимуть безоплатно або з частковою оплатою у розмірі 10, 20 чи 30 відсотків вартості путівки в залежності від пільгової категорії до якої належить дитина.

Також із зазначеної суми 250 тис грн скерують для закупівлі послуг з відпочинку для дітей з Луганської та Донецької областей на території Львівської області.

Ще 250 тис грн виділять для закупівлі послуг з відпочинку для дітей учасників АТО Херсонської області на території Львівської області, що реалізується в межах програми обміну між областями.

Окрім цього, за кошти державного бюджету для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до кінця року виділять понад 1000 путівок  до Міжнародного дитячого центру «Артек» та Українського дитячого центру «Молода гвардія».

Додамо, що торік за кошти обласного бюджету оздоровились 2 866 дітей пільгових категорій, з них: на території області – 1 776 дітей, на узбережжі Чорного моря – 1 090 дітей.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top