Цьогорічний фестиваль «Пісні народжені війною», який організував бущанин Олександр Саримсаков,підкорить Говерлу

Фестиваль «Пісні народжені війною», який організував бущанин Олександр Саримсаков, підкорить Говерлу

На найвищій вершині України, горі Говерла, відбудеться фестиваль «Пісні народжені війною».

Організатор фестивалю  – бущанин Олександр Саримсаков. Він зазначив, що незважаючи на усі перепони, 11 липня о 12.00 українці почують творчість народжену у полум’ї війни з найвищої вершини України.Він додав, що це буде унікальний концерт. Черговий фестиваль присвятять усім полеглим за нашу свободу під гаслом «Ми пам’ятаємо!».«Дякую усім, хто підтримав мене у цьому задумі. Особлива подяка виконавцям, що погодились піднятись на вершину гори і зазвучати на всю Україну: Світлані Кас’яненко, Юлії Зубровій, Христині Панасюк, Олександру Гордієнко, Олександру Барановському, Петру Підлісному, Сергію Кононенко. Дмитру Коваленко та іншим, а також ветеранам десантникам 80 ДШБ, ветеранам 72-ї бригади «Чорних запорожців», г.о. «Повертайся живим», – сказав він.

Організатори запевняють, що фестиваль в умовах карантинних обмежень відбудеться з дотриманням усіх вимог. Усі учасники будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.

Окрім того, учасників фестивалю частуватимуть бограчем та кулішем.

Нагадаємо, що минулого року захід відбувся на центральній площі міста Яремче.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top