Творчі колективи Буського району з концертною програмою відвідали військовиків 184-го Навчального центру у Старичах

Творчі колективи Буського району з концертною програмою відвідали військовиків 184-го Навчального центру у Старичах

4 травня мистецький десант із Надбужжя відвідав Військовий навчальний центр у селі Старичі. Наші творчі колективи підготували для військовослужбовців  цікаву та колоритну концертну програму. Гості Старич – вокальний ансамбль «Журавка» НД с. Журатин (кер. А. Нарольська), Зразковий хореографічний колектив «Енерджі» Красненського НД (кер. І. Сторонянська), вокалісти Оля Маркевич (м. Буськ), Роксоляна Паньків (с. Сторонибаби), баяніст Андрій Коник (м. Буськ).

Палюче червневе сонце не зашкодило щирому ентузіазму наших земляків. Шквал оплесків не змовкав ні на мить. Митців Бущини приймали, як високоповажних гостей. Жартували, що для них , як у Каннах -розстелили червону доріжку. І учасників художньої самодіяльності, і їх слухачів об’єднала спільна любов до української культури, до рідної землі. Два концерти минули, як одна мить.

До реалізації мистецького проекту долучились начальник відділу культури та туризму Буської РДА Людмила Ціхоцька та методист Буського РНД Любов Блінова.

Інформаційні матеріали відділу

культури та туризму Буської

райдержадміністрації

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top