Творчі колективи Перемишлянщини презентували свій мистецький звіт на сцені Буського РНД

Творчі колективи Перемишлянщини презентували свій мистецький звіт на сцені Буського РНД

В рамках проведення ІІ-го етнофестивалю гостинності цьогоріч бущани мають нагоду вперше бачити на сцені районного народного дому талановитих виконавців та мистецькі колективи з різних куточків області.
Свої творчий доробок вже презентували бущанам: Золочівщина, Бродівщина, Стрийщина.
У неділю, 7 жовтня, з мистецьким звітом для надбужанської громади виступили кращі колективи та виконавці Перемишлянщини, які впродовж півторагодинної концертної програми “Сопілки калинової земля” створили свято для кількох сотень глядачів, які оплесками та вигуками “браво” підтримували артистів, дякували їм за мастерність та самовіддачу на сцені.
Від усіх бущан мистецькій делегації Перемишлянщини вручили запашний коровай, спечений і прикрашений нашими місцевими господинями.
Голова районної ради Богдан Глова та перший заступник голови РДА Олег Ільків подарували аматорам сцени ікону та квіти, зазначили, що Бущина та Перемишлянщина мають багато спільного: географічну близькість, історичні періоди, родинні зв’язки, процьовитих і талановитих людей.
В свою чергу, заступник голови Перемишлянської РДА Іван Шалапський подякував бущанам за теплий прийом, вручив керівництву району презентаційну продукцію про свій край.
Перед початком та впродовж творчого звіту у фойє Районного народного дому діяла експозиці-виставка робіт майстрів Перемишлянщини: креативних кованих і дерев’яних виробів, ікон. З такою творчістю ознайомився разом з іншими глядачами голова РДА Петро Мороз.

http://busk-rda.gov.ua/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top