У 2017 році ввели у дію другу секцію теплиці для вирощування салату ТзОВ «Галіція Грінері»

У 2017 році ввели у дію другу секцію теплиці для вирощування салату ТзОВ «Галіція Грінері»

Торік із залученням інвестицій на Львівщині ввели в дію та розширили виробничі потужності 6 аграрних підприємств. Зокрема, серед нарощення виробничих потужностей є відкриття у Буському районі другої секції теплиці для вирощування салату ТзОВ «Галіція Грінері».

Про це, 28 лютого, під час звіту повідомив голова Буської районної державної адміністрації Петро Мороз.

У парниках, зокрема і новому, площею 4800 метрів квадратних, вирощують 6,5 тисяч кілограм салату або 45 тисяч штук на тиждень.

Компанії «Галіція Грінері» – це компанія із 100% -ми інвестицій із Нідерландів, на гроші інвесторів тут уже спорудили дві теплиці, де вирощують різні види салату за методом так званої сухої гідропоніки. Таким чином в Україні салат вирощують лише у цих теплицях на Львівщині.

Уже цього року у ТзОВ «Галіція Грінері» планує зводити додаткові приміщення уже для вирощування овочів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top