У Боложинові відбувся районний фестиваль патріотичної пісні “Січовий співаник”

У Боложинові відбувся районний фестиваль патріотичної пісні “Січовий співаник”

В рамках відзначення у Буському районі 100-річчя проголошення ЗУНР у Боложинівському народному домі відбувся фестиваль патріотичної пісні “Січовий співаник”.

Участь у фесті взяли вокальні виконавці та колективи з сіл Гумнисько, Побужани, Боложинів, Утішків, Старий Милятин, Кізлів, Чучмани, Вербляни, Тур’є, Острівчик-Пильний.

Учасників патріотичного заходу вітали пишним короваєм перший заступник голови Буської райдержадміністрації Олег Ільків і начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька.

Посадовці вручили дипломи лауреатів учасникам художньої самодіяльності народних домів, привітали митців з професійним святом – днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, подякували за професійні виступи.

Нагадаємо, що фестиваль “Січовий співаник” проводиться у Буському районі з нагоди відзначення 100-річчя проголошення Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР). Вже раніше фест відбувся в Народних домах сіл Заводське, Чішки, Новосілки.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top