У Буській ДЮСШ після реконструкції врочисто відкрили плавальний басейн

У Буській ДЮСШ після реконструкції відкрили плавальний басейн

Сьогодні, 12 липня, у місті Буську Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, депутат ВРУ Михайло Бондар, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Буської РДА Петро Мороз, заступник голови Буської райради Роман Фурда, міський голова Ростислав Сліпець,  начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хімяк, директор ТзОВ «Пласт» Петро Орихівський, працівники ДЮСШ на чолі з директором Богданом Пасічником та чисельна громада міста та району взяли участь в урочистому відкритті після реконструкції плавального басейну Буської дитячо-юнацької спортивної школи. Також відбувся чин благословення басейну, який спільно відслужили душпастирі: о.Володимир Залуцький, о.Михайло Смачило та о.Андрій Баглай.

За 30 років експлуатації споруди, виникла гостра необхідність в її оновленні. Старе перекриття басейну вже стало небезпечним для експлуатації і його було замінено на сучасне. Також тут замінено існуючі дерев`яні та металеві віконні блоки з метою енергозбереження на металопластикові. Здійснено утеплення зовнішніх огороджуючих конструкцій стін басейну, підсилили фундамент, демонтували частину аварійної кладки конструкції стін. Замінено покриття із керамічної облицювальної плитки у ванні басейну та навколо неї. А нова система опалення з сучасних матеріалів та обладнання дозволила покращити показники енергозбереження.

Додамо, що кошторисна вартість об’єкту – 12,15 млн грн. У 2018 році профінансовано 4,32 млн грн, з яких 3 млн грн – кошти ДФРР, 500 тис грн – кошти обласного бюджету, 819 тис грн – кошти місцевих бюджетів.

Роботи проводила підрядна організація ТзОВ «Пласт», директора якої – Орихівського Петра Йосиповича, під час відкриття нагородили почесною грамотою за якісно виконані роботи.

Нагадаємо, що Басейн Буської ДЮСШ уведений в експлуатацію у 1987 році. Він входить до Єдиного електронного реєстру спортивних споруд України.

Спортивна споруда активно використовувалася збірними командами України для підготовки паралімпійців до міжнародних змагань європейського і світового рівнів.

Після проведеної реконструкції басейн може приймати змагання обласного і всеукраїнського рівнів.

Ще більше світлин на нашій сторінці у мережі Facebook

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top