У Буській ДЮСШ відбулася  районна спартакіада осіб з інвалідністю

 У Буській ДЮСШ відбулася  районна спартакіада осіб з інвалідністю

30 липня в приміщенні Буської ДЮСШ відбулася ХVII-та районна спартакіада осіб з інвалідністю, організована районною асоціацією інвалідів та реабілітаційно-спортивним клубом інвалідів «Вікторія».

Спартакіада щороку проводиться з метою соціальної реабілітації цієї категорії осіб в суспільство, організації Їх змістовного відпочинку та залучення до занять фізичною культурою і спортом, а також для виявлення кращих спортсменів до складу збірної команди району для участі в обласній спартакіаді.
Розпочалося свято з виконання Державного Гімну України та гімну Буської районної асоціації інвалідів.
Учасників змагань привітали та побажали успіхів у змаганнях: голова районної ради Богдан Глова, заступник голови РДА Тетяна Сай та голова асоціації Софія Климус.
Вже традиційно змаги проводилися з шашок, настільного тенісу, дартсу, бочче, більярду. Кращих було відзначено грамотами та подарунками.
Під час змагань учасників активно підтримували батьки і друзі.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top