У Буській гімназії обговорили як покращити військово-патріотичне виховання у навчальних закладах району

У Буській гімназії обговорили як покращити військово-патріотичне виховання у навчальних закладах району

6 листопада, за участю керівництва району, військового комісара Буського РВК Ігоря Томачука, керівника галузі освіти району Галини Олійник відбулася нарада з вчителями предмету “Захист Вітчизни” та медичної підготовки. Обговорили важливе питання щодо активізації у школах роботи з військово-патріотичного виховання учнівської молоді.

Йшлося також про покращення військово-патріотичного виховання у навчальних закладах району, задіяння демобілізованих учасників АТО громадської організації “Побратими України” до проведення практичних навчань на базі Центру військово-патріотичного виховання у Буську, відвідин військових частин та навчальних центрів у Бродах, Золочеві, Львові. Участі вчителів предмету “Захист Вітчизни” у вебінарі, який проведуть викладачі Одеської військової академії щодо вивчення основ тактичної медицини та надання домедичної допомоги пораненим військовикам відповідно до стандартів НАТО; змін в організації приведення районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Джура” (“Сокіл”) та  участі команди-переможниці в обласних змаганнях.
До навчань зі стройової підготовки та проведення тематичних заходів військово-патріотичного спрямування залучатимуть фахівців з військових дисциплін та офіцерський склад Буського райвійськкомату.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top