У Буській гімназії відбулися спортивні змагання «Ти зможеш, якщо зміг я»

У Буській гімназії відбулися спортивні змагання «Ти зможеш, якщо зміг я»

23 грудня у спортивному залі НВК «Буська ЗОШ І ступеня–гімназія-інтернат ім.Є.Петрушевича при ЛНУ імені І.Франка» відбулися святкові спортивні змагання «Ти зможеш, якщо зміг я» між учнями 5-6 класів гімназії та вихованцями РДБ «Добре серце».
Цей потрібний і цікавий захід проводився за сприяння Львівського обласного центру фізичного здоров»я населення «Спорт для всіх», Буської РДА, відділу освіти РДА, Буської ДЮСШ, служби у справах дітей Буської РДА.
У змаганнях взяли участь команди гімназистів-«Дружні» та вихованців РДБ «Добре серце» – «Леви» і «Тигри», які змагалися у 5 видах спортивних естафет.

За результатами змагань переможцями стали «Леви» (І місце), «Дружні» (ІІІ місце) та «Тигри» (ІІІ місце), які нагороджені грамотами та медалями, пізнавальною спортивною літературою та фрісбі.
Озвучення та музичний супровід здійснив голова районного методичного об’єднання учителів фізкультури, вчитель гімназії Євген Туркевич, який доклав максимум зусиль, щоб захід запалив дитячі серця на перемогу і показав, що спорт–це здорово!

/Любомир Ціхоцький, методист РІМЦ,
Богдан Пасічник, директор Буської ДЮСШ/.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top