У Буській гімназії відбулося фольклорне дійство «Гей, летить гаївка»

У Буській гімназії відбулося фольклорне дійство «Гей, летить гаївка»

У четвер, 19 квітня, в НВК «Буська ЗОШ І ступеня – гімназія-інтернат імені Є. Петрушевича при ЛНУ імені І. Франка» відбулося фольклорне дійство «Гей, летить гаївка», яке провели з учнями початкової школи учителі Галина Павлівна Чеховська та Тетяна Богданівна Баглай.

А вчитель музики Олександр Григорович Зеліско дуже вдало організував музичний супровід свята. Учні 4-А класу водили старовинні гаївки «Ой вию вінок», «Плету, плету ліс», «Ой на горі жито», «Де гаївка лунала» та провели з іншими школярами цікаві великодні забави: як-от, «Жила-була царівна», «Позбирай писанки», «Обнімімося, друже» та інші.
У цей день на шкільному подвір’Ї було весело і гамірно, позивним емоціям не було меж. Подивитись на виступ дітей прийшло багато батьків і це радує, адже українські традиції зароджуються у родинному колі.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top