У Буській районній асоціації інвалідів відзначили День молоді

У Буській районній асоціації інвалідів відзначили День молоді

Під час святкових заходів у приміщенні районної асоціації інвалідів  прозвучали вірші і пісні у виконанні учасників асоціації, проводився конкурс “Як ви бачите майбутнє України”.

Багато охочих малювали і коментували свої роботи. Творча особистість Ігнат Олеся виявилась найкреативнішим учасником. Її робота відрізнялася особливим творчим підходом. Суть роботи – малюнок руки людини, на кожному пальці намальовано те,що потрібно для хорошого життя людей і процвітання України: здоров’я, щастя, любов, достаток… Назва творчого задуму “Все в твоїх руках”.
Свято було прикрашене багатьма рухливими конкурсами, а на завершення заходу усі присутні танцювали на святковій дискотеці та отримали солодкі подарунки.

Інформаційні матеріали

районної асоціації інвалідів 

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top