У Буській районній асоціації інвалідів відзначили День молоді

У Буській районній асоціації інвалідів відзначили День молоді

Під час святкових заходів у приміщенні районної асоціації інвалідів  прозвучали вірші і пісні у виконанні учасників асоціації, проводився конкурс “Як ви бачите майбутнє України”.

Багато охочих малювали і коментували свої роботи. Творча особистість Ігнат Олеся виявилась найкреативнішим учасником. Її робота відрізнялася особливим творчим підходом. Суть роботи – малюнок руки людини, на кожному пальці намальовано те,що потрібно для хорошого життя людей і процвітання України: здоров’я, щастя, любов, достаток… Назва творчого задуму “Все в твоїх руках”.
Свято було прикрашене багатьма рухливими конкурсами, а на завершення заходу усі присутні танцювали на святковій дискотеці та отримали солодкі подарунки.

Інформаційні матеріали

районної асоціації інвалідів 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top