У Буській районній бібіліотеці відбулася акція «Мова єднає Україну», присвячена Міжнародному дню рідної мови.

 

МОВА ЄДНАЄ УКРАЇНУ

21 лютого у світі відзначали Міжнародний день рідної мови. Свято було встановлено ЮНЕСКО за пропозицією країни Бангладеш у листопаді 1999 року  з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат тисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

Вчора в читальній залі Буської районної книгозбірні відбулася акція «Мова єднає Україну», присвячена Міжнародному дню рідної мови

Захід відбувся у формі  бібліотечної гри «Склади карту України з пазлів». Працівники районної бібліотеки та відділу культури, задіяні в дійстві, представляли цікавою інформацією кожну область України. Вони розповіли про видатних українців минувшини та сучасності, які внесли вагомий вклад у розвиток, збереження та примноження рідної мови  – Тараса Шевченка, Івана Франка, Івана Котляревського, Маркіяна Шашкевича, Лесю Українку, Івана Огієнка, Володимира Сосюру, Олександра Олеся, Володимира Івасюка, Ліну Костенко та багатьох інших.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top