У Буській районній бібліотеці ім.І.Котляревського відбувся районний етап конкурсу «Найкращий читач України 2019»

У Буській районній бібліотеці ім.І.Котляревського відбувся районний етап конкурсу

«Найкращий читач України 2019»

10 квітня у Буській районній бібліотеці ім. І. Котляревського відбувся районний етап конкурсу «Найкращий читач України 2019», у якому взяло участь 15 семикласників, переможців першого етапу конкурсу , що відбувся у сільських бібліотеках. Обов`язковою умовою для конкурсантів було прочитати 8 книг із української та світової літератури і занотувати свої враження від прочитаного у читацькому щоденнику. На вибір журі діти розповідали про одну з прочитаних книг, ділилися враженнями та давали свою оцінку головним персонажам твору. Серед учасників журі визначило найкращих.

Перше місце здобула Чучман Дарина з Красного. Другими були Соломія Сліпець із Буської ЗОШ І-ІІІст.№2 та Сергій Галась із Заводського. За участь у конкурсі читачі були відзначені грамотами, а переможці отримали ще й подарунки. А 18 квітня Бущину на обласному конкурсі представлятиме Дарина Чучман. Отож, зичимо їй успіхів та перемог.

Галина Гораль, заст. директора Буської ЦБС

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top