У Буській районній бібліотеці ім.І.Котляревського відбувся районний етап конкурсу «Найкращий читач України 2019»

У Буській районній бібліотеці ім.І.Котляревського відбувся районний етап конкурсу

«Найкращий читач України 2019»

10 квітня у Буській районній бібліотеці ім. І. Котляревського відбувся районний етап конкурсу «Найкращий читач України 2019», у якому взяло участь 15 семикласників, переможців першого етапу конкурсу , що відбувся у сільських бібліотеках. Обов`язковою умовою для конкурсантів було прочитати 8 книг із української та світової літератури і занотувати свої враження від прочитаного у читацькому щоденнику. На вибір журі діти розповідали про одну з прочитаних книг, ділилися враженнями та давали свою оцінку головним персонажам твору. Серед учасників журі визначило найкращих.

Перше місце здобула Чучман Дарина з Красного. Другими були Соломія Сліпець із Буської ЗОШ І-ІІІст.№2 та Сергій Галась із Заводського. За участь у конкурсі читачі були відзначені грамотами, а переможці отримали ще й подарунки. А 18 квітня Бущину на обласному конкурсі представлятиме Дарина Чучман. Отож, зичимо їй успіхів та перемог.

Галина Гораль, заст. директора Буської ЦБС

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top