У Буській районній бібліотеці імені І.Котляревського відбувся конкурс «Найкращий читач району»

У Буській районній бібліотеці імені І.Котляревського відбувся конкурс «Найкращий читач району»

20 квітня у приміщенні Буської районної бібліотеки ім.І.Котляревського відбувся 2-ий етап конкурсу «Найкращий читач району – 2016».
Двадцять читачів бібліотек, учні 6 – 7 класів загальноосвітніх закладів району, виборювали цей почесний титул. Змагання відбувалося у формі тестування з української та зарубіжної літератури та включало можливість продемонструвати свої знання з позашкільної програми.
cd8fd6044a36Окрім цього, для визначення переможця бібліотекарі Буської РДБ провели бліц-конкурс, у якому учасники відповіли на запитання з різних галузей знань, чим продемонстрували загальний рівень своєї ерудованості.

Переможцями серед шестикласників стала Наталія Дітчук з Побужан, а серед семикласників Оксана Дрозд з Ожидова. Для учасників конкурсу керівник відділу культури та туризму Буської РДА Людмила Ціхоцька провела цікаву екскурсію у краєзнавчий музей м.Буська.
Віднині переможці починають інтенсивну підготовку до участі в обласному турі конкурсу, який відбудеться 27 квітня у Львівській обласній бібліотеці для дітей. Він визначить найкращого читача регіону.

Галина Гораль, заступник директора Буської РЦБС по роботі з дітьми

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top