У Буській районній бібліотеці відбулася презентація книги Олега Рибчинського «Чорні морелі»

21 квітня у Буській районній бібліотеці відбулася презентація книги Олега Рибчинського «Чорні морелі»

Подія викликала жвавий інтерес  громадськості міста, тому на презентацію прибуло чимало читачів. Автор книги – практикуючий лікар, якому, окрім професії медика, притаманне обдарування письменника. Захопити читача з першої сторінки, заінтригувати та тримати в напрузі аж до кінця твору – такі думки висловлювали про письменника учасники зустрічі, які уже знайомі з його творчістю.

Книга розповідає про складну  долю українського греко – католицького священика Йосифа Кладочного, якому довелося пережити усі етапи гоніння та переслідування тоталітарного режиму. На прикладі  його життя автор відобразив історію боротьби та становлення  української греко – католицької церкви. Роман вийшов у світ в 2015 році у львівському видавництві «Апріорі». Це перша книга автора, над нею він працював десять років. Своєю розповіддю про історію створення та написання роману Олег Рибчинський захопив аудиторію одразу, і так тривало аж до завершення дійства. Дехто з учасників прочитав твір раніше, а дехто зізнався, що дочитує. Не скупилися гості й на запитання. Роман написаний дуже цікаво, легко  читається та відкриває невідомі сторінки нашої історії. Однозначно, що він нікого не залишив байдужим, а свідчення тому –  велика кількість бажаючих придбати книгу та отримати автограф.

Л.Вовк, зав. методичного відділу Буської ЦРБ

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top