У Буській районній бібліотеці відбулася презентація книги Олега Рибчинського «Чорні морелі»

21 квітня у Буській районній бібліотеці відбулася презентація книги Олега Рибчинського «Чорні морелі»

Подія викликала жвавий інтерес  громадськості міста, тому на презентацію прибуло чимало читачів. Автор книги – практикуючий лікар, якому, окрім професії медика, притаманне обдарування письменника. Захопити читача з першої сторінки, заінтригувати та тримати в напрузі аж до кінця твору – такі думки висловлювали про письменника учасники зустрічі, які уже знайомі з його творчістю.

Книга розповідає про складну  долю українського греко – католицького священика Йосифа Кладочного, якому довелося пережити усі етапи гоніння та переслідування тоталітарного режиму. На прикладі  його життя автор відобразив історію боротьби та становлення  української греко – католицької церкви. Роман вийшов у світ в 2015 році у львівському видавництві «Апріорі». Це перша книга автора, над нею він працював десять років. Своєю розповіддю про історію створення та написання роману Олег Рибчинський захопив аудиторію одразу, і так тривало аж до завершення дійства. Дехто з учасників прочитав твір раніше, а дехто зізнався, що дочитує. Не скупилися гості й на запитання. Роман написаний дуже цікаво, легко  читається та відкриває невідомі сторінки нашої історії. Однозначно, що він нікого не залишив байдужим, а свідчення тому –  велика кількість бажаючих придбати книгу та отримати автограф.

Л.Вовк, зав. методичного відділу Буської ЦРБ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top