У Буській районній філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій

У Буській районній філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій

Одне із ринкоутворюючих підприємств району ПП «Терра-пак» звернулося з проханням допомогти у доборі працівників за професіями перемотувальник та оператор автоматичних та напівавтоматичних верстатів та установок.

Для ефективного укомплектування цих вакансій фахівці служби зайнятості підібрали безробітних, які відповідали вимогам, обумовленим в коментарях вакансій. Участь у заході взяли 12 незайнятих громадян, з них 1 учасник ООС.
Заступник директора з виробництва ПП «Терра-пак» Андрій Биков конкретно ознайомив присутніх з вимогами вакансій, розповів про рівень заробітної плати та соціальний пакет, коротко охарактеризував весь цикл виробництва скотчу та стрейчу. Також детально розповів про графік роботи та умови праці.
За результатами ярмарки троє шукачів зацікавились роботою. З метою детального ознайомлення з технологічними процесами виробництва їх запросили відвідати підприємство.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top