У Буській РДА підвели підсумки фото-конкурсу “Селфі з мамою”

У Буській РДА підвели підсумки фото-конкурсу “Селфі з мамою”

В другу неділю травня українці святкували День матері. З цього приводу голова Буської РДА ініціював онлайн-флешмоб «Селфі з мамою». Усі охочі могли взяти участь в конкурсі та привітати своїх мам, а автори найкращих вітань – отримати призи. Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно було опублікувати у соцмережі на сторінці голови РДА фото, яке змушує пишатися материнством.

Нещодавно у Буській РДА підвели підсумки та обрали переможців такого конкурсу. Отже, найбільшу кількість вподобайок отримали світлини: Світлани Тимців, Юлії Вовк-Боднар, Оксани Особи, Іванки Кучинської та Ірини Галан. Переможці отримали заохочувальні подарунки від голови Буської РДА.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top