У Буській центральній районній лікарні за участю керівників району відбулася нарада з лікарями

У Буській центральній районній лікарні за участю керівників району відбулася нарада з лікарями

Сьогодні, 14 червня, за участю голови райдержадміністрації Петра Мороза, голови райради Богдана Глови, заступника голови РДА з гуманітарних питань Тетяни Сай відбулася нарада головного лікаря Буської центральної районної лікарні Євгенія Романюка з лікарями медичного закладу.
Йшлося: про реалізацію у Буському районі Урядової програми “Доступні ліки” за період січня-травня 2018 року; стан укладення декларацій з лікарями первинної медичної ланки на медичне обслуговування пацієнтів; необхідність продовження проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.

Як було зазначено під час наради, станом на сьогодні в районі укладено 6244 декларацій лікарів з пацієнтами, що складає близько 15 % від загальної кількості.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top