У Буському районі 20 шкіл призупинили навчання через підвищену захворюваність, ще 21 працює в звичному режимі

У Буському районі 20 шкіл призупинили навчання через підвищену захворюваність, ще 21 працює в звичному режимі

Таку інформацію повідомили у Буському районному секторі освіти.

Керівник освітньої галузі району Галина Олійник у коментарі для БуськогоРадіо 87.5FM розповіла про ситуацію із відвідуваністю школярами навчальних закладів району. На сьогодні, 4 лютого, ситуація така, що 20 навчальних закладів вже призупинили навчання, зокрема продовжили до завершення цього тижня карантинні заходи й у трьох школах, які на вимушених канікулах ще з минулого тижня(Красненська №1, Петричівська та Куткірська).

“Загалом тенденція така, що рівень захворюваності школярів спадає. Є школи, у яких відсоток відсутніх сягає лише 5-6% ,це такі як: Боложинівська, Балучинська, Побужанська, Тур”янська та інші. Загалом 21 школа працює у звичному режимі”, – зазначила Галина Олійник.

Детальніше про це слухайте у Новинах на БуськомуРадіо 87.5FM.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top