У Буському районі агрокомпанія ПП “Західний Буг” самовільно знищила більше 800 метрів мережі системи оповіщення населення?!

У Буському районі агрокомпанія ПП “Західний Буг” самовільно знищила більше 800 метрів мережі системи оповіщення населення?!

Нещодавно до нашої редакції зателефонували жителі с.Петричі із скаргами на відсутність сигналів проводового радіомовлення. За інформацією селян радіо сигнал зник ще перед Великоднем.Громада сподівалася, що вже після свят мовлення відновиться, але цього не сталося. Як виявилося, жителі Петрич, Острівчика- Пильного та й усі, хто користується маршрутними автобусами у напрямку Золочева напередодні бачили, як працівники агрофірми, що орендує землю у Буському районі –  ПП “Західний Буг” великогабаритною технікою пообривали лінії проводового радіо . Саме на орендованих полях “Західного Бугу”, неподалік автодороги Красне – Золочів ще донедавна проходила справна мережа системи оповіщення громадян в разі надзвичайних ситуацій.

“Ніхто не звернув уваги, бо думали, що лінію переносять, навіть думка така не закрадалася, що одна з найбільших агрокомпаній у Буському районі наважиться на таке зухвальство” – зауважив житель Петрич п.Володимир.

Але кульмінацією цієї справи стало те, що трапилося далі…

Вже після свят, усі стовпи ще й позрізали, і швиденько прокультивували місця, де було вчинено вандалізм у особливо великих масштабах. І ось тепер постає риторичне запитання, 

хто ж відповідатиме за такі дії та чи личать такі дії компанії, яка завжди себе позиціонувала, як соціально відповідальна та максимально лояльна до громади де орендує землю??? А відповідь на це запитання кожен із вас, шановні читачі, мабуть, підсвідомо знає – де є великі гроші – там не може бути совісті!

Зазначимо, що радіолінії до місця їх знищення ( орендованого поля) і після нього знаходяться у справному стані.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top