У Буському районі біля річки виявили сміттєзвалище

У Буському районі біля річки виявили сміттєзвалище

Працівники Держекоінспекції провели заходи державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Буського району Львівської області.

Як інформує Держекоінспекція у Львівській області, у ході здійснення перевірки виявлено факт несанкціонованого розміщення твердих побутових та будівельних відходів на земельній ділянці орієнтовною площею 48 м.кв., що знаходиться у прибережній захисній смузі річки Солотвина на території Буської міської  ради. Власників відходів не встановлено.

У зв’язку із вищенаведеним у Буське відділення поліції скеровано лист для встановлення  осіб винних у даному порушенні (засміченні земель водного фонду, порушенні правил поводження з відходами та ін..)  для  вжиття подальших заходів реагування у межах наданих повноважень.

Слід зазначити, що Держекоінспекцією надіслано лист у Буську міську раду для визначення кількості, складу, вартості відходів, ступеня небезпеки для навколишнього природного середовища і здоров’я людини, для вжиття заходів до визначення власника відходів та вирішення питання про подальше поводження з відходами.

 http://leopolis.news

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top