У Буському районі будуть вирощувати у промислових масштабах ожину

 У Буському районі будуть вирощувати у промислових масштабах ожину

Повноцінне харчування немислиме без натуральних вітамінів, що містяться у фруктах і ягодах. В Європі стрімко зростає рівень споживання органічних ягід. Експорт органічної ягідної продукції з України щорічно зростає на 14 %. Зараз в Україні сприятлива ситуація для створення промислових ягідних плантацій.

В Буському районі цього року створено Виробничий кооператив «ЯК БДЖОЛА», який планує закласти промислову плантацію ожини садової, площею 20 га.

У певних країнах ця культура, наприклад США, вважається однією із провідних. В Україні площа насаджень оцінюється приблизно у 100 га, а це 0,4 % від загальної площі ягідних насаджень в Україні. Вона менш поширена, ніж у решті країн, проте останній час спостерігається тенденція до зростання площ під нею. Культуру можна охарактеризувати як стабільно прибуткову – нею зацікавлені як садівники-аматори, так і підприємці. До прикладу, останні в один голос стверджують, що культура здатна окупитися за мінімальний період часу, а також додають, що ніхто з них не пожалкував про те, що посадив її. Експортери готові купувати ці ягоди і замороженими транспортувати у низку країн ЄС.

Як Бджола – ягідний кооператив

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top