У Буському районі держслужбовців привітали з професійним святом

У Буському районі держслужбовців привітали з професійним святом

Відзначення Дня державної служби засвідчує увагу до держслужбовця з боку суспільства та держави й показує високу роль державної служби в процесі її трансформації

Урочисті заходи відбулися у сесійній залі Буської районної ради. З привітальними словами до усіх державних службовців нашого району звернувся Голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз.

“Шановні колеги! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби ! Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Пам’ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені. Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаю, щоб кожен день Вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.”- зазначив посадовець.

Від депутатського корпусу Буської районної ради та керівництва райради з привітаннями виступив заступник голови райради Роман Фурда. Роман Фурда побажав особистого щастя, міцного здоров’я, успіхів у важливій праці, вірності присязі державного службовця перед Україною та її народом, а також гідної винагороди від держави, на благо якої щодня працюють держслужбовці.

Традиційно кращих державних службовців відзначили грамотами Буської РДА. Подяку Буської районної державної адміністрації, за спільну працю для розвитку нашого району оголосили голові Буської районної ради Богдану Глові.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Працівники районного відділу культури в дарунок для держслужбовців підготували  святковий концерт за участю талановитих колективів художньої самодіяльності Надбужжя. Цього святкового дня для державних службовців співали: народний аматорський ансамбль пісні і музики «Перевесло» Олеського Народного дому; юна солістка із с.Сторонибаби Роксолана Паньків; учасник відомого львівського колективу “Дударик” Юрій Дмитрук та квартет талановитих Соколівчан.

 

 

Завершили урочистий захід спільним виконанням “Многая літа”.

Шановні державні службовці!

Від творчого колективу Буського Радіо прийміть вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня державної служби.

Нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови громадянського суспільства. Висловлюємо Вам велику вдячність за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України, адже саме через Вашу діяльність ми будуємо сучасну незалежну європейську державу. Нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку країни та розв’язанню повсякденних проблем. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top