У Буському районі до Дня вишиванки впровадили колоритний флешмоб “Вишиванка у моєму серці”

У Буському районі до Дня вишиванки впровадили колоритний флешмоб “Вишиванка у моєму серці”

Цього року День вишиванки припадає на четвер 21 травня, але в Буському районі до цього свята готуються заздалегідь. На початку травня у соцмережах вже стартував проєкт-флешмоб “Вишиванка у моєму серці”. До такої справді колоритної та патріотитчної акції у перші дні, доєналися сотні жителів району. В наших реаліях щоденних новин про коронавірус, карантинні обмеження та ще цілу низку іншого негативного інформаційного оточення – саме такий драйвовий флешмоб, як пігулка доброго настрою. Журналістам Буського радіо вдалося поспілкуватися із співзасновником проєкту, керівником районного сектору культури молоді та спорту Буської РДА Людмилою Ціхоцькою. Деталі нашої розмови почуєте завтра у Новинах в етері БуськогоРадіо87.5FM.

Друзі, закликаємо долучитися до акції “Вишиванка у моєму серці”. Публікуйте свої світлини у національних одностроях(з хештегом #Вишиванка_у_моєму_серці) та коментуйте їх цікавими розповідями про вишиванку. Автори найцікавіших дописів отримають можливість розповісти свої історії в етерах БуськогоРадіо87.5FM.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top