У Буському районі добігає завершення колоритна акція “Вишиванка у моєму серці”

У Буському районі добігає завершення колоритна акція “Вишиванка у моєму серці”

День вишиванки відзначають в третій четвер травня. У 2020 році це свято відзначимо 21 травня.
Останнім часом вишиванка стала своєрідним символом патріотизму і любові до своєї країни. Багато її люблять за стильність і унікальність, адже кожен вишитий на ній візерунок має свій символ і значення.

У День вишиванки всі, від малого до великого, вбираються в український однострій і вирушають у своїх справах. Традиційне українське вбрання виглядає дуже святково і дарує всім відмінний настрій.
Як виник День вишиванки
День вишиванки виник у Чернівцях в 2006 році. Його ініціатор – письменник, журналіст Леся Воронюк, яка будучи студенткою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонувала ідею акції. Її підтримали інші студенти і викладачі й одяглися відповідно.
У перший рік учасників флешмобу було небагато, але з кожним роком День вишиванки набуває все більшої популярності, і в цей день надягають український традиційний одяг все більше людей не тільки в нашій країні, а й на планеті.
У багатьох містах, маленьких і великих, у цей день проводять марші і паради вишиванок.

Нагадаємо, що на початку травня у соцмережах Буського району стартував проєкт-флешмоб “Вишиванка у моєму серці”. До такої колоритної акції доєналися сотні жителів району. Учасники акції публікували свої світлини у національних одностроях  з хештегом #Вишиванка_у_моєму_серці.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top