У Буському районі мисливці спільно з поліцією “прочісують” територію навколо Журатина у пошуках зниклого чоловіка

У Буському районі мисливці спільно з поліцією “прочісують” територію навколо Журатина у пошуках зниклого чоловіка

У попередніх публікаціях Буське радіо повідомляло, що 20 квітня близько 3 години ночі у с. Журатин вийшов з дому і не повернувся Гнилянський Микола Миколайович 1984р. народження, який приїхав у гості із с. Либохора Турківського р-ну Львівської обл.

Сьогодні працівники Буського відділення поліції разом із мисливцями районних мисливських товариств “УТМР” та “Лісівник” спільно розшукують зниклого чоловіка. Голови товариств Ігор Чуба та Роман Паливода розповіли, що на  заклик долучитися до пошуків  відгукнулися близько 40 небайдужих людей. Мисливці привезли також і  спецзасоби: човен та  2 квадроцикли, які надав районний фермер, депутат Буської районної ради із Гутиська-Турянського Микола Микитин. Пошуки відбуваються на території навколо села Журатин. Спільні групи оглядають  луг та частину русла річки Полтва.

Станом на 12:00 год пошуки результату не дали, але процес ще триває. Про результат повідомимо у наступних публікаціях Буського радіо.

Інструктаж проводять: начальник Буського відділення поліції Олександр Марушкевич та старший інспектор дозвільної системи Буського відділення поліції Іван Дмитраш

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top