У Буському районі мобільні бригади протестували на COVID-19 – 347 осіб

У Буському районі мобільні бригади протестували на COVID-19 – 347 осіб

Тестування у Буському районі проводиться двома мобільними медичними бригадами. Станом на 17 квітня протестовано 347 мешканців (які повернулися з-за кордону). Всі результати негативні. Про це повідомив керівник робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території Буського району, перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин.

У разі, коли експрес-тести осіб є позитивними – аналіз скеровують на тест ПЛР і вже після результатів полімеразно-ланцюгової реакції у особи фіксують/не фіксують наявність коронавірусної інфекції.

На 20 квітня заплановано протестувати осіб, які перебувають у хоспісному відділенні та Буському територіальному центрі соціального обслуговування.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top