У Буському районі мобільні групи перевіряють дотримання карантинних обмежень

У Буському районі мобільні групи перевіряють дотримання карантинних обмежень

Спеціалістами Буського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, в тому числі у складі постійної мобільної групи, проведено 48 моніторингових обстеження щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень.

За результатами виявлених порушень складено 1 протокол відповідно до ст.44-3 КУПаП .

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, дотримання соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси та місцях масового скупчення людей.

Із серпня місяця у країні почали діяти нові правила адаптивного карантину, які встановлюються в залежності від епідеміологічної ситуації. Тому від дотримання протиепідемічних рекомендацій кожним з нас залежить рівень поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2!

                                                                                          Буське районне управління Головного управління

                                                                                          Держпродспоживслужби у Львівській області

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top