У Буському районі можуть створити професійну футбольну команду, яка представлятиме район у обласному турнірі

У Буському районі можуть створити професійну футбольну команду, яка представлятиме район у області

Про таку перспективу розповів  голова Федерації футболу Буського району Степан Вольський, під час свого виступу-звіту на черговому засіданні сесії районної ради. Нагадаємо, що згідно районної програми “Підтримки розвитку пріоритетних та масових видів спорту” та на підтримку  заходів  Федерації футболу Буського району зокрема, Буська районна рада заклала 235 тис.грн терміном на 5 років. Щороку Федерації футболу району передбачено фінансування у сумі 50 тис.грн. Депутатський корпус ініціював звіт голови федерації для того, що б дізнатись про стан розвитку цього виду спорту на теренах Надбужжя, та на які саме заходи витрачаються гроші платників податків.

Результат пошуку зображень за запитом "сесія буської райради"Голова Федерації Степан Вольський у своїй розповіді зазначив, що цієї суми вистачає лише на нагородну атрибутику: кубки, грамоти та медалі. Про якісь інші видатки навіть не йдеться, а їх насправді чимало, – наголосив Степан Вольський. Районний футбол завжди тримався здебільшого на ентузіастах та справжніх фанатах цього виду спорту. Для прикладу, оплата за послуги суддівства у вищезазначену суму не входить, а це 250-300 гривень за гру, Федерація компенсує лише доїзд до місця гри!

З особливими емоціями голова районної федерації футболу  розповів про перспективу створення районної професійної футбольної команди. У нашому районі є належні професійні спортивні школи (Буськ, Мармузовичі), де виховують майбутніх гравців, але після завершення навчання ці діти не мають подальшої перспективи у цьому спорті, бо не існує районної команди, де вони могли б себе проявити. У сусідніх районах мають своїх вихованців і “чужих” беруть не охоче… Тому у перспективі 2019 року заплановано створити професійну районну футбольну команду.

Після виступу Степана Вольського до промовця пролунало чимало запитань. Більшість депутатського корпусу вперше почули про такі проблеми та потреби у районній федерації футболу, а голова РДА Петро Мороз наголосив, що за 2 роки його роботи на посаді, у адміністрацію жодного звернення чи пропозицій не надходило…

У підсумку депутати проголосували “за” прийняття звіту до відома та зобов’язали голову федерації провести усі необхідні юридичні процедури щодо реєстрації районної футбольної команди у наступному бюджетному році. Політична воля у депутатського корпусу для для такого рішення  є, кошти для розвитку футболу у районі віднайдемо – такий підсумок голосування з цього питання.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top