У Буському районі на держпідприємстві “Буський лісгосп” відкрили сучасну лінію обробки деревини

У Буському районі на держпідприємстві “Буський лісгосп” відкрили сучасну лінію обробки деревини

Сьогодні, 7 вересня, відбулося урочисте відкриття та освячення сучасного європейського обладнання для обробки деревини на підприємстві  ДП “Буський лісгосп” у селищі Красне. Привітати з відкриттям лінії керівника і працівників підприємства завітали: голова Львівської ОДА Олег Синютка, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, голова Буської РДА Петро Мороз, заступник голови Буської районної ради Роман Фурда, депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський, ділові партнери держпідприємства, журналісти. Посадовці у своїх виступах побажали підприємству процвітання та розвитку, а працівникам безпечних умов праці.
Після цього поважні гості разом з районним керівництвом спільно перерізали символічну стрічку, а настоятель місцевого храму отець-декан Володимир Целень освятив лінію деревообробки та працівників підприємства. В.о. керівника «Буського лісгоспу” Микола Яворський провів екскурсію по виробничому цеху, розповів та показав усім охочим новітнє обладнання та його можливості: способи та особливості переробки деревини. Керівник лісгоспу також продемострував роботу станка для коління дров та деревоподрібнюючої машини. Микола Яворський зазначив, що на сьогодні така лінія працює практично у безвідходному режимі. Переробляється все, від тирси і до щепи (залишки від обрізки основного матеріалу).

У інтерв’ю для Буського Радіо очільник Буського лісгоспу розповів, що дана сучасна древообробна лінія здатна переробити до 70 метрів кубічних лісодеревини за 1 зміну. Її вартість становить 4 млн гривень, а термін окупності – до 3-х років. Процес повністю механізований і потребує мінімум людського втручання . Зараз на лінії працює 12 людей, які задіяні в основному на сортуванні та складуванні готової продукції. Після  обробки кругляка хвойних порід виходить пиломатеріал, який відправляють на експорт,  відходи лісопилення перебляються на щепу, яку закуповують вітчизняні меблеві підприємства, тирсу купляють підприємства із виготовлення паливних палетів. На збут продукції уже підписані контракти.

Така ж лінія переробки вже працює декілька років у сусідньому Бродівському лісгоспі та у Сколівському лісгоспі і ще на двох приватних підприємствах Львівщини. Буський лісгосп став п’ятим виробником у Львівській області, який задіяв сучасне європейське обладнання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top