У Буському районі на науковому семінарі порушили питання землекористування

У Буському районі на науковому семінарі порушили питання землекористування

 

17 травня в с. Балучин  відбувся науково-практичний семінар «Земельні очікування селян» за наслідками соціального моніторингу проблем землекористування у вибраних селах, що був проведений науковцями економічного факультету Львівського національного аграрного університету.

Збори територіальної громади Балучинської сільської ради відбулись за участю голови райдержадміністрації Петра Мороза, науковців, представників департаменту АПР ЛОДА, керівників сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств, підприємців.

Учасників семінару проінформовано про результати соціологічного опитування та проведено обговорення щодо користування земельними паями, ціну оренди та відношення власників паїв до відкриття ринку землі.

Крім цього, присутні на семінарі сільськогосподарські виробники мали змогу ознайомитися з діючими програмами підтримки з обласного та державного бюджетів.

У 2018 році на підтримку аграрного сектору економіки з державного бюджету виділено 6,3 млрд грн, з обласного на реалізацію Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області – 19,6 млн грн.

Також всіх присутніх запрошено на другий день проведення молочного форуму в смт Красне Буського району, де відбудеться закладення наріжного каменя першого кооперативного молокопереробного заводу.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top