У Буському районі  особам з інвалідністю І групи надаються пільги  з оплати житлово-комунальних послуг у розмірі 100 відсотків за рахунок коштів районного бюджету

У Буському районі  особам з інвалідністю І групи надаються пільги  з оплати житлово-комунальних послуг у розмірі 100 відсотків за рахунок коштів районного бюджету

Депутати Буської районної ради прийняли зміни до Комплексної програми соціального захисту та реабілітації інвалідів Буського району на 2015-2019 роки, а саме:                                                               

На не опалювальний період, сім’ям, у яких проживає двоє і більше осіб з інвалідністю І групи, двоє і більше дітей з інвалідністю,  а також одиноким особам з інвалідністю І групи, особам з інвалідністю по зору І групи надаються пільги  у розмірі 100 відсотків за рахунок коштів районного бюджету. Пільги з оплати житлово-комунальних послуг надаються в межах норм користування житлово-комунальними послугами, які встановлені чинним законодавством України (без урахування додаткових 10,5 кв. м. на сім’ю).

Відшкодування витрат, пов’язаних із наданням пільг на житлово – комунальні послуги даній категорії населення проводиться без врахування сукупного доходу на одного члена сім’ї.

Пільги на житлово-комунальні послуги надаються за особистим зверненням пільговика за умови відмови від субсидії.

На опалювальний період даній категорії населення призначаються субсидії на житлово-комунальні послуги.

При оформленні субсидій на житлово-комунальні послуги сім’ям, у яких проживає двоє і більше осіб з інвалідністю І групи, двоє і більше дітей з інвалідністю,  а також одиноким особам з інвалідністю І групи, особам з інвалідністю по зору І групи за рахунок коштів районного бюджету сплачується визначена обов’язкова частка сплати за спожиті послуги в межах соціальних норм, установлених Кабінетом Міністрів України.

За умови відмови у наданні субсидії, дана категорія осіб має право на пільги в опалювальний період з оплати житлово-комунальних послуг в межах норм користування житлово-комунальними послугами, які встановлені чинним законодавством України (без урахування додаткових 10,5 кв. м. на сім’ю).

Зазначимо, що Буський район –  єдиний з районів Львівщини прийняв таку програму, щоб не залишити зазначені категорії людей напризволяще.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top