У Буському районі перебувала делегація казначеїв з Луганщини

   У Буському районі перебувала делегація казначеїв з Луганщини

20 квітня в управлінні Державної казначейської служби України у Буському районі Львівської області перебувала з робочою поїздкою делегація казначеїв Луганської області у супроводі заступника начальника головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області Б.І. Хомічака.

baedcaf106c8
Вісімнадцять начальників районних управлінь Луганської області з територій, підконтрольних Україні, зустрілися з колективом управління.
Казначеї Бузеччини та Луганщини обмінялися досвідом, обговорили проблемні питання, які виникають у процесі казначейського обслуговування.
Незабутнє враження справила на гостей екскурсія замками «Золотої підкови».

 

 

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top