У Буському районі перебувала делегація казначеїв з Луганщини

   У Буському районі перебувала делегація казначеїв з Луганщини

20 квітня в управлінні Державної казначейської служби України у Буському районі Львівської області перебувала з робочою поїздкою делегація казначеїв Луганської області у супроводі заступника начальника головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області Б.І. Хомічака.

baedcaf106c8
Вісімнадцять начальників районних управлінь Луганської області з територій, підконтрольних Україні, зустрілися з колективом управління.
Казначеї Бузеччини та Луганщини обмінялися досвідом, обговорили проблемні питання, які виникають у процесі казначейського обслуговування.
Незабутнє враження справила на гостей екскурсія замками «Золотої підкови».

 

 

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top