У Буському районі побудують перше у Львівській області кооперативне молокопереробне підприємство

У Буському районі побудують перше у Львівській області кооперативне молокопереробне підприємство

Упродовж двох днів, 23-24 травня, за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, на Львівщині вперше відбудеться Молочний форум. Учасники та гості Форуму візьмуть участь у тематичних дискусіях, майстер-класах, ярмарках, відвідають сімейні ферми та продегустують молочну продукцію.

Про це сьогодні, 16 травня, під час брифінгу розповіла заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Під час Форуму закладуть наріжний камінь під будівництво першого в області кооперативного молокопереробного підприємства.

«Планується закладення наріжного каменю будівництва першого у Львівській області кооперативного молокопереробного підприємства у селищі Красне Буського району. Також ми плануємо підписати угоду про взаєморозуміння між Львівською облдержадміністрацією і Посольством Уряду Канади щодо сприяння із будівництва такого підприємства» , – зазначила Людмила Гончаренко.

Окрім цього, в межах Молочного форуму учасники ознайомляться із успішним досвідом реальної молочної кооперації, сімейного фермерства, шляхами досягнення ефективності на середніх та великих молочних фермах, та отримають інформацію про можливу фінансову підтримку з державного та обласного бюджетів.

Молочний Форум триватиме 23 травня з 11 – 17:00 год, та 24 травня з 10-18:00 год.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top