У Буському районі почав курсувати громадський автотранспорт

У Буському районі почав курсувати громадський автотранспорт

Карантин на Львівщині продовжили до 30 червня, зважаючи на високий показник виявлених хворих на коронавірус. Разом із тим, дозволили послаблення щодо відновлення в області пасажирських автобусних та залізничних перевезень. Таке рішення ухвалила обласна комісія ТЕБ і НС у понеділок, 22 червня.

Як повідомив заступник голови ЛОДА Тарас Грень за підсумками комісії, на Львівщині з вівторка, 23 червня, офіційно дозволено відновити рух автобусних та залізничних перевезень за умови дотримання вимог карантину – усі пасажири мають бути в захисних масках і їх кількість не повинна перевищувати кількості сидячих місць.

За дотриманням карантину в області пильнуватимуть мобільні групи з представників поліції, Укртрансбезпеки, Держпродспоживлужби та інших контролюючих органів.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top