У Буському районі погоджено місця купель на Водохреща

Святкування свята Водохрещення в неділю, 19 січня, відбудеться на водоймах в с.Новий

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Милятин, с.Підставки та с.Побужани

Шановні мешканці Буського району! Детальна інформація для любителів крижаного купання.

19 січня 2020 року свято Водохреща буде проводитись на водних об’єктах в с.Новий Милятин о 12.00год., с.Побужани о 14.00 год. та с. Підставки о 14.00год. після проведення церковної літургії.

В місцях проведення заходів буде організовано чергування працівників Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, Буського РВ НП, медичних працівників та представників органів місцевого самоврядування. Звертаємо Вашу увагу на дотримання правил поведінки на воді під час проведення купань.

А ми нагадаємо, що купання під час свята має проводитись лише у спеціально облаштованих місцях, де чергуватимуть рятувальники та медики, і буде можливість за необхідності швидко отримати допомогу фахівців. Відповідно до вимог «Правил поведінки на воді», організатори святкових заходів та власники водних об’єктів несуть персональну відповідальність за охорону життя людей, їх безпеку та забезпечують роботу відомчих рятувальних постів.

Не проводьте самостійного (одиночного) купання на необлаштованих для цього водних об’єктах.
Запам’ятайте, якщо у вас хворе серце, утримайтеся від купання! Бажано мати попередній досвід занурень в холодну воду. Перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму. При його перших ознаках – ознобі, тремтінні, синюшності шкіряних покривів, губ, болі у пальцях рук і ніг – людині негайно необхідно надати допомогу. При легкому ступені переохолодження постраждалого достатньо тепло одягти, напоїти гарячим чаєм та змусити виконувати інтенсивні фізичні вправи. У разі середнього і важкого переохолодження – розтерти вовняною тканиною, зробити масаж усього тіла. Потім тепло одягти, укласти в ліжко.

Під час святкування не заходьте у воду в нетверезому стані, адже алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку. Не залишайте дітей без нагляду поблизу річки чи ставка під час святкування!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top