У Буському районі посилять карантинні заходи! Головні рішення Буської районної комісії з питань ТЕБ і НС

У Буському районі посилять карантинні заходи. Заклади громацького харчування закритють на 7 днів та низка інших обмежень

Головні рішення Буської районної комісії з питань ТЕБ і НС

ВІД ЗАВТРА МАЮТЬ ЗАЧИНИТИСЯ:
▫️ Усі установи сфери послуг та громадського харчування, заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек та заправок.

▫️ Перукарні, установи побутового обслуговування (салони краси).
▫️ Працюватимуть аптеки, супермаркети з продуктами харчування. Для цих закладів є  розроблений алгоритм дій – у якому форматі вони мають працювати.
▫️ Забезпечити діяльність Буської РДА, Буської районної ради, міської ради , ЦНАПу, відділу соціального захисту, районного Центру зайнятості, частково Буського відділу Пенсійного Фонду України  у режимі он-лайн (фізичний прийом громадян припинити. Прийом документів забезпечити дистанційно – поштою або через електронні сервіси на офіційних сайтах. Видача документів – в обмеженому режимі черговими працівниками за попереднім телефонним записом).
▫️ забезпечити надання невідкладної медичної допомоги.

ПРАЦЮВАТИМУТЬ І НАДАЛІ:
▫️ Онлайн-замовлення на сайтах магазинів.
▫️ Банки, поштові відділення, АЗС, СТО, продуктові магазини, аптеки та магазини, для яких є правила – як організувати свою роботу.

ІНШІ РІШЕННЯ:
▫️ Ввести режим підвищеної готовності до надзвичайної ситуації.
▫️ Вжити заходів до негайного припинення стихійної торгівлі на паркувальному майданчику біля районного ринку у місті Буську.
▫️ Призупинити планові ремонтні роботи каналізаційної мережі, окрім протиаварійних та аварійних робіт у місті Буську.
▫️ Усі випадки невиконання рішення комісії скеровуватимуть в правоохоронні органи.

▫️Залучити до інформування населення про підвищені карантинні заходи місцеве самоврядування: голови громад та депутатські корпуси.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top