У Буському районі послабили карантинні обмеження

У Буському районі послабили карантинні обмеження

14 липня, відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Провів засідання голова РДА Олег Коваль за участі першого заступника голови РДА Богдана Гринишина та голови районної ради Богдана Глови, заступника голови районної ради Романа Фурди.

Комісія встановила, що Буський район задовольняє критеріям, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 (зі змінами), та може перейти до наступного етапу послаблення карантинних заходів на території району.

Із 14 липня дозволено відвідування закладів дошкільної освіти, роботу закладів, які надають послуги з розміщення та інклюзивно-ресурсних центрів за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідних рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top